Bockx Jitte |
Femmes |
VBC Zandhoven C (Promo 2 D) |
Volley Noorderkempen B (Nat 3 D) |
Anvers |
Ceusters Elke |
Femmes |
Volley Noorderkempen U17 (U17 filles) |
Volley Noorderkempen B (Nat 3 D) |
Anvers |
Protsenko Daria |
Femmes |
Hermes Oostende (Promo 3 D) |
Volley De Haan (Promo 2 D) |
Flandre occidentale |
Cattrysse Jade |
Femmes |
Hermes Oostende (Promo 3 D) |
Volley De Haan (Promo 2 D) |
Flandre occidentale |
Mees Lana |
Femmes |
Servantes Volley Noorderkempen A (Liga D) |
Volley Noorderkempen B (Nat 3 D) |
Anvers |
Van Peer Eveline |
Femmes |
Olvoc Olen A (Promo 1 D) |
Volley Noorderkempen B (Nat 3 D) |
Anvers |
Busschaert Lenka |
Femmes |
Langemark (Promo 2 D) |
Soncotra Poperinge A (Promo 1 D) |
Flandre occidentale |
Bayliss Jolien |
Femmes |
Vt Merlo Lendelede (Promo 2 D) |
MEVO Ledegem (Promo 2 D) |
Flandre occidentale |
Stevens Caro |
Femmes |
Grivok Grimbergen (Promo 1 D) |
VC Oudegem (Nat 3 D) |
Flandre Orientale |
Vandermaes Lorelei |
Femmes |
Wivo (Liga D) |
VT Diksmuide (Promo 1 D) |
Flandre occidentale |
Bayliss Jolien |
Femmes |
Vt Lendelede (Promo 2 D) |
MEVO Ledegem (Promo 3 D) |
Flandre occidentale |
Willems Sarah |
Femmes |
Dievoc Diepenbeek (Nat 3 D) |
Sparvoc Lanaken (Nat 2 D) |
Anvers |
De Maeyer Chelsea |
Femmes |
Volley Eternit (Promo 2 D) |
Mavoc Mechelen (Promo 2 D) |
Anvers |
Anke Armani |
Femmes |
Mavo Dilsen Stokkem (Nat 3 D) |
Sparvoc Lanaken (Nat 2 D) |
Limbourg |
Fe Gorissen |
Femmes |
Mavo Dilsen Stokkem (Nat 3 D) |
Spaervoc Lanaken (Nat 2 D) |
Limbourg |
Truyens Marie jjulie |
Femmes |
Mavo Dilsen stokkem (Nat 3 D) |
Sparvoc Lanaken (Nat 2 D) |
Limbourg |
Messely Jutta |
Femmes |
Vosta Staden (Promo 1 D) |
Vosta Staden (Promo 4 D) |
Flandre occidentale |
Moerman Maaike |
Femmes |
Volley De Haan (Promo 2 D) |
VBC St Joris (Promo 2 D) |
Flandre occidentale |
Delbaere Maaike |
Femmes |
Sijos Menen (Promo 2 D) |
Mardavo Marke (Promo 2 D) |
Flandre occidentale |
Messely Jutta |
Femmes |
Vosta Staden (Promo 1 D) |
Vosta Staden (Promo 4 D) |
Flandre occidentale |