Schroeder Fien |
Femmes |
Damesvolley Waregem (Nat 3 D) |
Bidavo Bissegem (Nat 1 D) |
Flandre occidentale |
Thery Silvie |
Femmes |
Vosta Staden B (Promo 4 D) |
Vosta Staden A (Promo 1 D) |
Flandre occidentale |
Margo Karo |
Femmes |
Vkt Torhout C (Promo 1 D) |
Vosta Staden A (Promo 1 D) |
Flandre occidentale |
Jacobs Tessa |
Femmes |
Lendelde (Promo 2 D) |
Ingelmunster (Promo 2 D) |
Flandre occidentale |
Plochaet Fien |
Femmes |
Hellvoc Hemiksem-Schelle (Nat 2 D) |
VC Tesla Lint (Promo 1 D) |
Anvers |
Willems Sarah |
Femmes |
Diepenbeek (Nat 3 D) |
Sparvoc Lanaken (Nat 2 D) |
Limbourg |
Paris Joy |
Femmes |
VBC Zandhoven (Promo 4 D) |
VC Tesla Lint (Promo 1 D) |
Anvers |
Melis Kjersti |
Femmes |
Zuidrand Meisjes V.A. (Promo 2 D) |
VC Tesla Lint (Promo 1 D) |
Anvers |
Borrie Caro |
Femmes |
Hellvoc Hemiksem-Schelle (Nat 2 D) |
NRG VC Geel (Liga D) |
Anvers |
Meulemeester Hanneke |
Femmes |
Volley Bredene (U17 filles) |
Volley De Haan (U17 filles) |
Flandre occidentale |
Makarenko Victoria |
Femmes |
Soncotra Poperinge B (Promo 2 D) |
Soncotra Poperinge A (Promo 1 D) |
Flandre occidentale |
Dolphen Yara |
Femmes |
Vlamertinge (Nat 2 D) |
Soncotra Poperinge A (Promo 1 D) |
Flandre occidentale |
Verdonck Lola |
Femmes |
Diksmuide (Promo 1 D) |
Soncotra Poperinge A (Promo 1 D) |
Flandre occidentale |
Desmedt Myrthe |
Femmes |
Hermes Oostende (Promo 3 D) |
Volley De Haan (Promo 2 D) |
Flandre occidentale |
Verdonck Jutta |
Femmes |
Hermes Oostende (Promo 3 D) |
Volley De Haan (Promo 2 D) |
Flandre occidentale |
Deram Britt |
Femmes |
Hermes Oostende (Promo 3 D) |
Volley De Haan (Promo 2 D) |
Flandre occidentale |
Ruysink Lisse |
Femmes |
/ (Autre) |
Volley Noorderkempen B (Nat 3 D) |
Anvers |
Van Herck Morane |
Femmes |
Heylen Vastgoed Wegi Lille A (Promo 2 D) |
Volley Noorderkempen B (Nat 3 D) |
Anvers |
Bockx Jitte |
Femmes |
VBC Zandhoven C (Promo 2 D) |
Volley Noorderkempen B (Nat 3 D) |
Anvers |
Ceusters Elke |
Femmes |
Volley Noorderkempen U17 (U17 filles) |
Volley Noorderkempen B (Nat 3 D) |
Anvers |